Tijdens kantooruren nemen we binnen 3 uur contact met jou op of bel ons op 088 0122 800.
WINKEL EN ETALAGE DECORATIE
Nieuw jaar, nieuwe etalages! Voor je het weet is het weer Valentijnsdag! Het is als retailer belangrijk om je etalage in het oog te laten springen. Mensen zijn op zoek naar inspiratie en leuke cadeaus voor hun vrienden en familie. Een creatieve etalage lokt klanten en leidt misschien wel tot meer verkoop! Bij Publi Air hebben we meer dan 30 jaar ervaring met het creëren van originele winkel en etalagedecoratie voor elke gelegenheid.
Waarom decoratiemateriaal van Publi Air?
Altijd 2 jaar garantie
Alles van premium kwaliteit
Veel mogelijk door maatwerk
Een uniek concept op maat
Premium kwaliteit POS materiaal
Snel meer weten over de mogelijkheden? Bel ons direct via 088 0122 800 of vraag een offerte aan en ontvang deze nog dezelfde dag in je mailbox!
Als grootste leverancier van inflatables in Europa voorzien wij ieder jaar vele retailers en merken van winkel en etalagedecoratie. Steeds vaker kiezen onze klanten voor inflatable producten. Deze hebben een tijdelijk karakter maar kunnen ook eenvoudig hergebruikt worden in een volgend jaar. Daarbij vallen inflatable decoratiematerialen nog meer op! Mede omdat ze in veel verschillende vormen te produceren zijn en een 3D uitstraling hebben. Bij de aankleding van jouw winkels en etalage kun je met inflatable decoratie eindeloos combineren. Dus, wil je dat jouw etalages eruit springen met Valentijnsdag? Of tijdens de paasdagen? Neem dan snel contact op met onze specialisten. Dan ben je nog op tijd voor het seizoen begint.
Naast inflatables maken we net zo lief solid 3D decoratie materialen. Een permanente blikvanger voor jouw winkels die we in allerlei vormen en maten kunnen maken. Welke vormen en maten dat precies zijn, dat werken we tot in de puntjes met je uit. Letterlijk, want deze solid items kun je voorzien van de kleinste details.
Wat dacht je van een opvallend hart? Of voorjaarsbloemen in solid 3D? Ieder jaar weer te gebruiken en opvallender dan posters of wobblers. En... minder onderhoud uiteraard.
Bekijk de feestelijke voorbeelden in ons Lookbook.
Dankzij een UV coating zijn onze solid 3D objecten bestendig tegen zon, regen en sneeuw. Dat maakt ze dus bijzonder geschikt voor buiten campagnes. Maar ook binnen kun je ze goed inzetten, want opvallen doen ze overal. Afhankelijk van het materiaal dat je kiest, gaat een solid product tot wel 20 jaar mee. Daar heb je dus nog lang plezier van.
Inspiratie opgedaan? Neem dan direct contact met ons op zodat jouw winkel én etalage eruit knallen met tijdens de feestdagen.
• De visuele herkenbaarheid: Solid of inflatable objecten vallen op en zetten de toon. Zeker met de feestdagen zorgt een opvallende etalage en mooi gedoceerde winkel tot meer aankopen.
• Snelle levertijd en makkelijk te installeren: De inflatables en solids kunnen ook heel makkelijk worden gebruik voor verschillende doeleinden.
• Technische installatie: Elke inflatable of solid is heel eenvoudig te installeren. Mocht hier hulp bij nodig zijn dan kunnen wij jullie hierin geheel ontzien. Van technische installatie tot onderhoud en opslag.
Er is nog meer..